Контролен съвет

период 12.05.2016 – 2018 г.

Председател – г-н Тодор Стойков – “Литекс  Моторс” АД – председател

и членове  г-жа Татяна Бенова – ТП“Ивеко” и г-жа Мария Димова  – “Тойота Балканс” ЕООД.

 

 

период 11.04.2014 – 11.05.2016 г.

Председател – Орлин Младенов – „Балкан Стар Моторс“ ЕООД

и членове: господата Костадин Грозданов – „Бултрако“АД и Храбрин Иванчев – „Киа Моторс България“АД.

 

 

период 16.05.2012 – 11.04.2014 г.

Председател – Александър Миланов –  „БМВ Фертрийбс ГМБХ”–клон България

и членове: господата Орлин Младенов – „Балкан Стар Моторс“ ЕООД и Владимир Димитров – „Субару Моторс Трейдинг“ ЕООД.

 

 

период 01.05.2010 г. – 16.05.2012 г.

Председател – Александър Миланов –  БМВ Фертрийбс ГМБХ”–клон България

и членове: господата Орлин Младенов – „Балкан Стар Моторс“ ЕООД и Владимир Димитров – „Субару Моторс Трейдинг“ ЕООД.

 

 

период 25.04.2008 г. – 20.04.2010 г.

Председател – Димитър Димитров – „Дару Кар” АД

и членове: господата Александър Миланов –  “БМВ Фертрийбс ГМБХ”–клон България и Константин Грънчаров – “Булвария Холдинг” ЕАД .

 

 

период 18.05.2006 г. – 24.04.2008 г.

Председател – Димитър Димитров – „Дару Кар” АД

и членове: господата Тодор Николов – „Торино Моторс Индъстриъл Виъкълс” АД и Радослав Карабоиков – “Еврокамион” ООД .

 

 

период 01.04.2004 – 30.04.2006 г.

Председател – г-н Кирил Сандов – „Автомотор Корпорация“ АД

и членове: господата Тодор Николов – „Торино Моторс Индъстриъл Виъкълс” АД и Димитър Димитров – „Дару Кар” АД.

 

период 01.05.2002 – 31.03.2004 г.

Председател – г-н Кирил Сандов – „Автомотор Корпорация“ АД

и членове: господата Йордан Иванов – „Импас 56” ЕООД и Димитър Димитров – „Нисан България” ООД.

 

 

период 01.01.2000 – 30.04.2002 г.

Председател – г-н Иван Чочев – „Грифин“ ООД

и членове: господата Йордан Иванов – „Импас 56“ ЕООД и Росен Бонев – „Лада България“ ООД.

 

период 01.01.1999 – 31.12.1999 г.

господата Иван Иванов от „Юнитрейд-Х“ ООД и г-н Георги Величков от „Лада България“ ООД.